Projekt interaktywnego katalogu wizerunkowo-produktowego dla Studia Modus Design


Projekt interaktywnego katalogu wizerunkowo-produktowego dla Studia Modus Design

Modus Design to autorska pracownia ceramiczna z trzydziestoletnią tradycją innowacji. Ceramika autorstwa Marka Cecuły i Edyty Cieloch, którą posiada w swojej ofercie Studio Modus Design, wyróżnia się formą. Obok kolekcji autorskich studio oferuje kolekcje przemysłowe o znaczącej renomie, jak chociażby słynna seria New Atelier, którą zakupić można nawet w MoMA Design Store w Nowym Jorku, a także kolekcje tworzone dla Ćmielów Design Studio.

Katalog interaktywny dla Studia Modus Design zwraca uwagę na filozofię projektową,  ponieważ idea kryjąca się za powstaniem produktów jest równie ważna, co jakość produktu końcowego.

Autorskie produkty, wymagają szczególnej oprawy wizualnej i formy prezentacji.

Za każdy projektem kryje się człowiek i to właśnie jego myśli, działania i decyzje kształtują rzeczywistość. W katalogu dla Modus Design prezentacja oferty produktowej łączy się ściśle z ukazaniem filozofii projektowej.

Wyjątkowa opowieść przedstawiona na łamach katalogu pozwala w szczególny sposób wyeksponować ofertę studia nawet w sytuacji, gdy działania sprzedażowe prowadzone są głównie online.

Pełna wersja katalogu dostępna jest pod adresem: https://issuu.com/modusdesign-marekcecula/docs/katalog_modus_design


.